www.bodrummekanlari.com , Bodrum’u ve Bodrum mekanlarını tanıtmak üzere kullanıcılara hizmet veren tamamen ücretsiz ve komisyonsuz olarak çalışan bir internet hizmet kuruluşudur. Aşağıdaki Gizlilik Politikası Internet üzerinde edinilen bilgilerin toplanması, paylaşılması ve korunması ile ilgili olan kullanıcı haklarını açıklamaktadır. Kullanıcılarımız siteyi ziyaret ederek aşağıdaki maddeleri kabul ettiklerini beyan etmiş olurlar. Aşağıda yer alan Gizlilik Politikası maddelerinin herhangi bir kısmını ya da tamamını kabul etmeyen kullanıcıların siteyi kullanmamaları gerekir.Gizlilik Politikası herhangi başka bir kaynak veya yöntem kullanılmadan sadece www.bodrummekanlari.com üzerinden elde edilen bilgiler için geçerlidir.

1. Kişisel bilgiler olarak tanımlanan; adınız ve soyadınız, adres bilgileriniz, e-posta adresiniz ve şifreniz sitemizdeki hizmetlerden rahatça faydalanabilmeniz amacıyla saklanmaktadır.

2. Sitemizde tarafımızca saklanmış olan bilgiler, sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanmak ve bir satış anlaşması yapmak için kullanılmaktadır. Bahse konu olan bu bilgiler, bir satış anlaşması esnasında kullanıcılarımızın tercihleri doğrultusunda üçüncü kişiler ile paylaşılabilir. Sitemiz üzerinden aldığınız kampanyaları kullanabilmeniz için, kullanıcılardan toplanan kişisel bilgiler ( Ad, soyad, telefon numarası ve mail adresi) fırsatları kullanacağınız ilgili işletmeler ile paylaşılmaktadır.

3. www.bodrummekanlari.com  Google Analytics gibi çeşitli üçünçü kişi ya da kuruluşların takip sistemlerini kullanır. Google Analytics, Google Inc. Şirketinin Web Analiz Hizmetidir. Google Analytics kullanıcıların bilgisayarından topladığı bilgileri (IP adresi dahil) istatistiksel amaçlarla Amerika’daki Google sunucusuna aktarır ve bilgiler burada saklanır. Toplanan bilgiler sitemizde bulunan kullanıcıların yapmış olduğu tercihleri değerlendirmek, sitemizin aktivite raporlarını düzenlemek ve site hizmetlerini geliştirmek amacıyla kullanılır. Google, IP adresi de dahil olmak üzere kullanıcıların bilgilerini kendisinde saklı olan diğer bilgiler ile birleştirmez ve bu bilgileri kanuni ve yasal bir gerekçe olmadığı sürece üçüncü kişilerle paylaşmaz.Sitemizde bulunan kullanıcılar Google tarafından kişisel bilgilerinin yukarıdaki şartlar ve gerekçeler dahilinde toplanmasını ve kullanılmasını onaylamış olmaktadırlar.

4. Sitemizde bulunan kullanıcıların kişisel bilgileri, şirketimizin iletişim kampanyaları (e-posta, bülten.vs.) dahilinde kendilerine bilgi vermek amacıyla kullanılabilir . Kullanıcılarımız bahse konu olan tanıtımlardan haberdar olmak istemezler ise diledikleri zaman [email protected] adresine e-mail göndererek bu aktiviteyi durdurabilirler. Yeni kampanyalar hakkında bilgi almak için kullanıcılarımız www.bodrummekanlari.com sitesi üzerinden haber bültenimize e-postaları ile kayıt olabilirler veya daha önceki kayıtlarını silebilirler.

5. Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini devlet ve kamu güvenliğinin tehdidi gibi durumlarda, kanuni ve yasal sebeplerle Türkiye Cumhuriyeti’nin kurum ve kuruluşları ile paylaşabiliriz.

6. Her türlü soru ve şikayetleriniz için [email protected] adresine mail atarak ya da sitemizde bulunan iletişim formunu doldurarak destek alabilirsiniz.

7. Bu siteden toplanan bilgiler şirketin satılması, birleşmesi veya yeniden yapılandırılması gibi durumlardan kaynaklanan şirket yapısındaki değişikliklerde üçüncü şahıs ya da kuruluşlara satılabilir veya devredilebilir.

8. Gizlilik politikasında kısmen ya da tamamen değişiklikler olabilir bu değişiklikler site üzerinde anında düzeltilecektir. Değişikliklere bağlı olarak yapılan düzeltmeler Sitemizin ana sayfasında yer almakla beraber Sitemizi kullanmaya devam ederek gizlilik politikasındaki değişiklikleri kabul ettiğinizi beyan edersiniz.

Web sitemize girdiğiniz andan itibaren ve yapmış olduğunuz ilk satın alma işlemi sonrası bu gizlilik şartlarını otomatik olarak kabul etmiş sayılırsınız.